ALLFETT ALL-1 PS POMPA

ÜRÜN İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

allfett+all-1+ps+pompaALL-1 PS serisi ürünler, yağlama amaçlı olarak üretilmiş pistonlu tip pompalardır. Gövdesi üzerine monte edilerek kullanılan ve basınçlı yağ çıkışını gerçekleştiren pompa elemanları bulunmaktadır. Pompa üzerine en fazla 6 adet pompa elemanı takılabilmektedir. Allfett marka merkezi yağlama sistemleri ürünleri arasında önemli bir yere sahiptir.
Pompa haznesi içerisinde bulunan yağ pistonu sayesinde, pompanın çalışma pozisyonu etkilenmemektedir. Döner harekete sahip veya pozisyonu ve açısı sürekli değişebilen ekipmanlar üzerinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Hazne, pompa içerisindeki yağın miktarı dışardan kolaylıkla görülebilmesi için şeffaf polikarbonat malzemeden yapılmıştır ve kapasite miktarı 6 litredir.

Pompanın çalışma ve bekleme sürelerinin ayarlanabilmesi için motor muhafazası altına entegre edilerek kullanılabilen elektronik kontrol sistemi opsiyonel olarak sunulmaktadır. Gerektiğinde kullanılabilen bu kontrol sistemi sayesinde sistemle ilgili uyarı ve ikazların alınabilmesi, yağ seviyesinin elektronik kontrolü ve zaman ayarlaması mümkündür.

Maksimum çalışma basıncı 400 bar olan bu pompa NLGI sınıfı 00 ile 3 arasındaki gresleri basabilmektedir. 12 ve 24 VDC geriliminde çalışan motor seçenekleri mevcuttur. Ø5 pompa elemanı 1,5 cc/dk, Ø6 pompa elemanı 2,5 cc/dk ve Ø7 pompa elemanı 3,5 cc/dk yağ verebilmektedir. Kontrol sistemi sayesinde 1-99 dakika arasında çalışma ve 1-99 saat arasında durma süreleri ayarlanabilmektedir.

Tüm Allfett Marka Gres Yağlama Pompalarını görmek için linke tıklayınız.

Diğer Markaların Gres Yağlama Pompalarını görmek için linke tıklayınız.