BEKAMAKS BV, BW, BZ VE UXZ DAĞITICILAR

ÜRÜN İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

bekamaks+cift+hatli+dagiticiBekamaks marka BV, BW, BZ ve UXZ tip dağıtıcılar, çift hatlı sistemlerde kullanılmaktadır. İki hatlı sistem dağıtıcıları çıkışlarına progresif sistem dağıtıcıları da bağlanabilmekte ve bu sayede daha farklı konstrüksiyon seçenekleri sağlanabilmektedir.

BV, BW ve BZ tip dağıtıcılar monoblok; UXZ tip dağıtıcılar ise modüler bir yapıya sahiptirler. BV, BW ve BZ tip dağıtıcıların (yağlama blokları veya kütükleri) standart olarak minimum 2 maksimum 8 çıkışa kadar üretimleri mevcuttur. UXZ tip dağıtıcılarda ise maksimum 20 çıkış almak mümkündür.

BV tip dağıtıcıların herbir çıkışından 0,07-0,3 cc/st, BW tip dağıtıcıların herbir çıkışından 0,3-1,5 cc/st, BZ tip dağıtıcıların herbir çıkışından 0,25-3,0 cc/st, yağ alınabilmektedir. UXZ tip dağıtıcılarda ise 1,13-2 cc/st aralığında yağ çıkışı mevcuttur.

BV ve BW tip dağıtıcıların giriş ve çıış diş ölçüleri G1/4, UXZ tip dağıtıcıların G3/8'dir. BZ tip dağıtıcıların ise giriş diş ölçüleri G3/8 ve çıkış diş ölçüleri G1/4'dür.

BV ve BW tip dağıtıcılar minimum 35 maksimum 300 barda çalışabilmektedir. BZ tip dağıtıcılar ise maksimum 400 bar ve UXZ tip dağıtıcılar da maksimum 150 barda çalışabilmektedir.

Tüm Bekamaks Marka Yağlama Dağıtıcılarını görmek için linke tıklayın.

Tüm Markaların Merkezi Yağlama Dağıtıcılarını görmek için linke tıklayın.