BEKAMAKS PICO POMPA

ÜRÜN İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

bekamaks+pico+pompaÖzellikle kompresörlerde, takım tezgahlarında, tekstil makinalarında, ağaç işleme makinalarında ve matbaalarda kullanılabilen Bekamaks (Beka-max) marka Pico model pompalar, hem kademeli sistemler için hem de çok hatlı sistemler için kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı çıkışları farklı pompa elemanları ile irtibatlandırılarak istenilen sisteme uygun hale getirilebilmektedir..

NLGI 000-2 arasındaki genel greslere uygun bir pompadır. 12 ve 24 VDC olmak üzere iki farklı elektrik motoru vardır. Maksimum 10 çıkış alınabilmektedir. Bunlardan ikisi (4 ve 10 numara) kademeli sistem için ayrılmış, diğer sekizi ise (1-3 ve 4-9) çok hatlı sistem için ayrılmıştır. PE 5, PE 10, PE 15, PE 25 ve PE 50model pompa elemanları sabit çıkışlıdır ve çok hatlı sistemler için uygundur. Bu pompa elemanlarının çıkış miktarları sırasıyla 0,005 cc/st, 0,010 cc/st, 0,015 cc/st, 0,025 cc/st ve 0,050 cc/st olarak verilmiştir. Kademeli sistemlerde kullanılacak olan pompa elemanları ise PE 120 F ve PE 120 FV olarak isimlendirilmişlerdir. Bunlar ayarlanabilir özellikte ve maksimum 0,12 cc/st yağ verebilirler.

Bu pompaların zamanlayıcı sistemleri entegre şekilde birlikte gelmektedir. Bu nedenle pompalara sadece besleme vererek istenilen zaman aralığında çalıştırmak kolaydır. Alçak seviye uyarısı standart mevcuttur ve maksimum çalışma basıncı kademeli sistem olarak kullanıldığında 280 bar, çok hatlı sistem olarak kullanıldığında ise 200 bardır. 1,2 kg kapasitede, plastik ve transparan bir rezervuar sunmaktadır.

Tüm Bekamaks Marka Gres Yağlama Pompalarını görmek için linke tıklayınız.

Diğer Markaların Gres Yağlama Pompalarını görmek için linke tıklayınız.