EN ÇOK TERCİH EDİLEN ELEKTRİKLİ GRES POMPALARI

SİSTEM İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Elektrikli Gres PompalarıOtomatik merkezi yağlama sistemleri konusunda üretim yapan hemen hemen her firmanın, diğer firma ürünlerine muadil ürünleri vardır. Sektörde bilinen markalara ait en çok kullanılan elektrikli gres pompaları genellikle kademeli sistem pompalarıdır. Bu pompaları markalara göre sıralayacak olursak;

- SKF marka KFG ve KFA pompalar,
- Lincoln marka 203 pompalar,
- Allfett marka ALL-10 pompalar,
- Interlube marka HDI pompalar,
- Bekamaks marka EP-1 pompalar

listede yer alacaktır. Elbetteki daha birçok marka ve modelde pompa saymak mümkündür. Ancak bunlar kendini ispatlamış ve çoğu sistemde sorunsuz şekilde çalışabilecek pompalardır. Seçim yaparken önemli olan markanın güvenilirliği ve teknik destek imkanıdır. Pompalarla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için yukarıdaki listede isimlerine tıklayınız.

Bu tip elektrikli gres pompalarının kullanım alanları çok geniştir. İş makinaları, beton karıştırıcılar, kırıcılar (konkasörler), asfalt santralleri, kamyonlar gibi yağlama ihtiyacının olduğu yerlerde sıklıkla kullanılmaktadırlar.

Bu tip elektrikli gres pompaları, ihtiyaca göre 24 VDC ya da 220 VAC gerilimde çalışan motor seçeneklerine sahiptirler. İstenildiği taktirde 12 VDC versiyonları da üretilmektedir. Kontrol sistemli opsiyonları ile sadece elektrik enerjisi bağlanarak, durma ve çalışma ayarları üzerinden yapılabilmektedir. İstenirse alçak seviye opsiyonu ile yağlayıcının bittiği bilgisi görülebilmektedir. Bu pompalara ait bütün opsiyonları ve açıklamalarını görmek için buraya tıklayınız.