LINCOLN 205 POMPA

ÜRÜN İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

lincoln+205+pompaLincoln marka kademeli sistem pompaları olan 205 pompalar, yağlama sistemlerinde en çok tercih edilen pompalardandır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerde sorunsuz bir şekilde çözüm olmaktadırlar.

NLGI 2 numaraya kadar gres basabilmektedir. İstenildiği takdirde NLGI 3 numara grese uygun üretimi yapılabilmektedir.  Minimum 20 mm2/sn viskoziteli sıvı yağlar için de uygundur. Maksimum çalışma basıncı 350 bardır.

205 pompaların kullanılabilecek olan 5 çıkışları vardır. Pistonlu tip pompa elemanları sayesinde belirli miktarlarda yağı her turda verebilmektedir. Direk olarak yağlama noktalarına bağlanabileceği gibi SSV tip dağıtıcılara bağlanarak daha çok yağlama noktası için kullanılabilirler.

203 tip pompaların 4 farklı tip pompa elemanı vardır: K5 pompa elemanı 0,11 cc/st, K6 pompa elemanı 0,16 cc/st, K7 pompa elemanı 0,23 cc/st, KR pompa elemanı 0,04-0,18 cc/st arasında ayarlanabilir yağ kapasitesine sahiptir. Redüktör dişli oranına göre debisi değişkenlik göstermektedir.

Pompa elemanı çıkış diş ölçüsü G1/4'tür.

Rezervuar kapasitesi olarak 4, 5 ve 8l opsiyonları mevcuttur. Alçak seviye şalteri kullanabilme seçeneği de sunmaktadır.

Tüm Lincoln Marka Gres Yağlama Pompaları görmek için linke tıklayınız.

Diğer Markaların Gres Yağlama Pompalarını görmek için linke tıklayınız.