SKF GSE VE GSJB POMPA

ÜRÜN İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

skf+cok+cikisli+gsjb+pompa

6 Çıkışlı GSJB Pompa

SKF marka kademeli sistem pompaları olan GSJB ve GSE pompalar, küçük ve orta ölçekli işletmelerde, çimento fabrikalarında, demir-çelik sanayiinde sorunsuz bir şekilde çözüm olmaktadırlar.

NLGI 2 numaraya kadar gres basabilmektedir. Ayrıca NLGI 000, 00, 0 gibi akışkan gresler için de uygundur. Ayrıca GSE pompalar, minimum 100 mm2/sn viskoziteli sıvı yağlar için de uygundur. GSJB pompanın maksimum çalışma basıncı 150, GSE pompanın 250 bardır.

GSJB ve GSE pompaları 6 çıkışları vardır. Pistonlu tip pompa elemanları sayesinde belirli miktarlarda yağı her turda verebilmektedir. Direk olarak yağlama noktalarına bağlanabileceği gibi VPBM, VPKM, VBPG, VPKG tip dağıtıcılara bağlanarak daha çok yağlama noktası için kullanılabilirler.

skf+cok+cikisli+gse+pompa

6 Çıkışlı GSE Pompa

 

 

 

 

GSJB ve GSE tip pompaların 2 tip ayarlanabilir pompa elemanı vardır: Ø6 pompa elemanı 0,03-0,08 cc/st, Ø8 pompa elemanı 0,05-0,15 cc/st  arasında ayarlanabilir yağ kapasitesine sahiptir. Pompalar dakikada 15 strok yapabilmektedir. Başka bir deyişle bu pompalardan minimum 0,75 cc/st, maksimum 2,25 cc/dk yağ almak mümkündür.

Pompa elemanı çıkış ölçüleri Ø6, Ø8, çaplı borulara uygun şekildedir.

Rezervuar kapasitesi olarak GSJB pompaların 2 ve 6l opsiyonları mevcuttur. GSE pompaların ise 25, 50 ve 200kg varillere uygun modelleri vardır. Alçak seviye şalteri kullanabilme seçeneği de sunmaktadır. Otomasyon sistemleri için bu özellikler önem arzetmektedir.

GSE tip pompalar, elektrik tahrikli varil tipi pompalar olduğu için hava ihtiyacı olmadan çalışabilirler. Pompaların 24 VDC, 230 VAC ve 380 VAC besleme seçenekleri mevcuttur.

Lincoln marka 205 tip pompalara muadil pompalardır.

Tüm Skf Marka Gres Yağlama Pompaları görmek için linke tıklayınız.

Diğer Markaların Gres Yağlama Pompalarını görmek için linke tıklayınız.