SKF MKU, MKF VE MKL POMPA

ÜRÜN İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

MKx Seri PomplarSKF (Vogel) marka tek hatlı sistem pompaları olan MKU, MKF ve MKL pompalar, sıvı yağlama sistemlerinde en çok tercih edilen pompalardandır. Kompakt bir yapıya sahiptirler ve az yer kaplarlar. Zincir yağlama sistemlerinde, tezgah yağlama sistemlerinde, hava+yağ karışımı kullanılan sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

MKU ve MKL pompalar 20-1500 mm²/s arasında viskoziteye sahip sıvı yağları basabilmektedirler. MKF pompalar ise NLGI 000 ve NLGI 00 numara gresler için uygundur.

MKL pompalar hava+yağ karışımı sistemler için dizayn edilmişlerdir. Alçak seviye sivici mevcuttur. Harici hava basıncını sinyallerini algılayabilme opsiyonuna sahiptir.

MKU ve MKL pompala 0,1, 0,2 ve 0,5 l/dak sabit debi verebilen modellere sahiptirler. MKF pompalar ise  0,1 ve 0,2 l/dak debilerde yağ verebilmektedir.

MKU ve MKF pompaların 2, 3 ve 6 litre kapasiteli rezervuar seçenekleri vardır. MKL ise sadece 3 ve 6 litre rezervuar kapasitelerine sahiptir. Rezervuarlar standart olarak plastiktir. Ancak MKU ve MKL pompaların 3 litre kapasiteli metal rezervuarları da mevcuttur.

Pompa elemanı çıkış diş ölçüsü G 1/4" 'tir. Üç farklı tipte kontrol sistemi mevcuttur. İsteğe göre sayaç operasyonlu, durma zaman operasyonlu ya da durma çalışma zaman operasyonlu kontrol seçilebilmektedir.

Pompaların 24 VDC ve 115, 220 VAC gerilim ile çalışma seçenekleri mevcuttur. Alçak seviye uyarısı ve entegre kontrol sistemi opsiyoneldir (MKL için standart). Ön yağlama ya da tekrar yağlama pistonlu tip dağıtıcılarla birlikte çalışırlar. SKF marka 340 ve 350 serisi dağıtıcılar, en çok kullanılan modellerdir.

Tüm Skf Marka Gres Yağlama Pompaları görmek için linke tıklayınız.

Diğer Markaların Gres Yağlama Pompalarını görmek için linke tıklayınız.