SKF YAĞLAMA ÜRÜNLERİ

ÜRÜN İLE İLGİLİ TEKLİF ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

SKF Yağlama Ürünleri

SKF Yağlama Ürünleri

2004 yılında, sektörün en büyük markalarından biri olan Willy Vogel firmasını satın alarak ürün gamına "Merkezi Yağlama Sistemleri"ni katan SKF daha sonra Arjantin markası Cirval ve Finlandiya markası SafeMatic firmalarını da bünyesine katmıştır. Böylelikle sektörün en güçlü firmalarından birisi olmaya aday olmuştur. Daha sonra piyasadaki en büyük rakibi olan Lincoln firmasının yağlama sistemlerini de satın alarak piyasanın iplerini eline almıştır.

SKF yağlama ürünleri, sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılayacak bir yelpazeye sahiptir. Her türlü elektrikli, pnömatik (havalı), hidrolik tahrikli gres veya sıvı yağ pompaları, monoblok, segmentli veya pistonlu dağıtıcılar, açık dişli püskürtme sistemleri, sıvı yağ sirkülasyon sistemleri, hidrolik bağlantı elemanları (rakor veya fittings) ve tesisat boruları, esnek veya yüksek basınca dayanıklı hidrolik hortumlar ve daha birçok ürünle müşterilerine uygun çözümler sunmaktadır.

KFG ve KFA model çok amaçlı gres pompaları, FF ve FB model çok çıkışlı gres pompaları, MKU, MKL ve MKF model sıvı yağ ve sıvı gres pompaları, VPBM ve VPKM model kademeli dağıtıcılar, 300 serisi piston dağıtıcılar en çok aranan ve kullanılan yağlama ürünleri arasındadır.